menunaglowek
Sklep pasek Ogrzewanie elektryczne pasek Wentylacja i rekuperacja pasek Przewody i maty grzejne pasek Odkurzacze centralne pasek Osprzęt elektryczny pasek O nas
menucien
ogrzewanie5b ogrzewanie3 ogrzewanie1 ogrzewanie2 ogrzewanie4 ogrzewanie6b
kontakt
P. W. Omega Bud
ul. Strzelecka 24B
65-452 Zielona Góra
telephone tel. (68) 453 68 38
telephone kom. 602 690 718
mail
poniedziałek - piątek: 7:30 - 13:30


platnosci
Twoja przeglądarka nie obsługuje technologii Javascript.


menumapa
Kliknij, aby sprawdzić na mapie, gdzie się znajdujemy i jak do nas dotrzeć.

DLACZEGO OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE?
ogrzewaniecnsSkuteczne i energooszczędne ogrzewanie pomieszczeń to temat niezwykle rozległy i wbrew pozorom całkiem skomplikowany. W swojej działalności zdecydowaliśmy się postawić na ogrzewanie elektryczne. Zdecydowało o tym kilka istotnych zalet tego typu ogrzewania. Ogrzewanie elektryczne, z punktu widzenia użytkownika końcowego, a więc tego, który bezpośrednio odczuwa efekty jego funkcjonowania, należy do rozwiązań najczystszych. Tego typu urządzenia nie wymagają od użytkownika "dorzucania" czegokolwiek, a całość obsługi w ich przypadku sprowadza się do okresowego usunięcia ewentualnego kurzu i zadania pożądanej temperatury.
pasek2

ogrzewanieadaxWłaśnie z zadawaniem temperatury wiąże się kolejna zaleta elektrycznych systemów grzewczych - sterowanie jest tutaj równie proste, co precyzyjne. Elektryczne urządzenia grzejne wyposażone są w zadajniki temperatury współpracujące z czujnikami, dzięki czemu wystarczy zadać temperaturę docelową, a sterownik sam zdecyduje, jak często i jak długo element grzejny powinien generować ciepło. Jeśli użytkownik widzi taką potrzebę, to dodatkowo możliwe jest ograniczenie czasu funkcjonowania urządzenia co do minuty każdego dnia tygodnia - niezależnie! Najbardziej rozbudowane systemy sterowania umożliwiają współpracę wielu urządzeń grzewczych oraz sterowanie centralne. Możliwości są w zasadzie nieograniczone...
pasek2

ogrzewaniestb1Energię elektryczną można również wykorzystać do podgrzewania wody. W tym celu wykorzystuje się urządzenia, które zasadniczo różnią się między sobą w jednej kwestii - podgrzewacze pojemnościowe gwarantują stały zapas (od 5 do nawet 300L) ciepłej wody, a podgrzewacze przepływowe podgrzewają wodę "na zawołanie" - po przekręceniu kurka w kranie. Są to rozwiązania odpowiadające różnym potrzebom, lecz jedne i drugie cechuje wysoka sprawność i zaskakująca oszczędność. Zapewniają to doskonałe materiały izolacyjne w przypadku podgrzewaczy pojemnościowych oraz zaawansowana elektronika sterująca mocą grzewczą urządzenia w przypadku podgrzewaczy przepływowych.
pasek2

NASZA PROPOZYCJA
ogrzewaniepiecIstnieje wiele sposobów generowania i przekazywania ciepła. Wśród tych, które oferujemy, znajdują się m.in.
kropek grzejniki konwekcyjne (różnej mocy - od 500W do 3000W - oraz wielkości, w wielu kolorach i wykonaniach)
kropek grzejniki z nadmuchem (szybkonagrzewające urządzenia wposażone w wydajne wentylatory nadmuchowe)
kropek piece akumulacyjne (w wielu wykonaniach, w tym bardzo płaskie i niskie oraz ze sterowaniem pogodowym)
kropek promienniki podczerwieni (niskotemperaturowe oraz wysokotemperaturowe, kasetonowe i wolnostojące)
kropek nagrzewnice (małej mocy pokojowe oraz przemysłowe o mocy sięgającej kilkunastu kilowatów)
kropek elektryczne podgrzewacze wody (urządzenia pojemnościowe i przepływowe).

Zapewniamy Państwu profesjonalny dobór rozwiązania możliwie najlepiej spełniającego Państwa potrzeby oraz służymy pomocą i poradą przy rozwiązywaniu problemów.

Wszelkie prawa zastrzeżone - P. W. Omega Bud - 2012