menunaglowek
Sklep pasek Ogrzewanie elektryczne pasek Wentylacja i rekuperacja pasek Przewody i maty grzejne pasek Odkurzacze centralne pasek Osprzęt elektryczny pasek O nas
menucien
osprzet5 osprzet2 osprzet4 osprzet3 ogrzewanie4 osprzet6
kontakt
P. W. Omega Bud
ul. Strzelecka 24B
65-452 Zielona Góra
telephone tel. (68) 453 68 38
telephone kom. 602 690 718
mail
poniedziałek - piątek: 7:30 - 13:30


platnosci
Twoja przeglądarka nie obsługuje technologii Javascript.


menumapa
Kliknij, aby sprawdzić na mapie, gdzie się znajdujemy i jak do nas dotrzeć.

NOWOCZESNE INSTALACJE ELEKTRYCZNE
osprzetwag1Ilość odbiorników elektrycznych w domach rośnie z każdym dniem. Obok urządzeń powszechnie znanych i stosowanych od lat (pralki, lodówki, telewizory, żelazka), pojawiają się nowe, np. zaawansowane sterowanie rolet, odtwarzacze multimedialne, routery, systemy kina domowego, oświetlenie LED czy klimatyzatory. Postęp nie omija zresztą również tych pierwszych, gdyż skomplikowana elektronika trafia dzisiaj wszędzie. Wszystko to sprawia, że prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja elektryczna jest obecnie ważniejsza, niż kiedykolwiek wcześniej. Równie istotne, wobec wysokiej wartości pieniężnej odbiorników, staje się ich zabezpieczenie przed wpływem niekorzystnych zjawisk pojawiających się w instalacjach elektrycznych.
pasek2

osprzeteti1Na nowoczesną i bezpieczną instalację elektryczną składa się wiele elementów. Obok spełniających obowiązujące normy przewodów, są to m.in. odpowiednie zabezpieczenia i elementy sterujące (wśród nich chociażby przekaźniki i zegary). Ich właściwy dobór i prawidłowe połączenie decydują nie tylko o bezpieczeństwie  podłączonych do instalacji odbiorników, ale też - a może przede wszystkim - o bezpieczeństwie ich użytkowników. Współczesne instalacje zawierają w związku z tym szereg urządzeń służących skutecznej ochronie urządzeń elektrycznych i ludzi - należą do nich m.in. wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe i ochronniki przeciwprzepięciowe. Wszystkie one pozwalają w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko uszkodzenia cennych odbiorników czy tragicznego w skutkach porażenia prądem.
pasek2

osprzetospel1Przewody w ścianach i zabezpieczenia w skrzynce rozdzielczej należą jednak do tej części instalacji, której na codzień nie widać. Mają być sprawne i spełniać swoje zadanie, lecz tym, z czym użytkownik ma kontakt na co dzień, są elementy końcowe - gniazdka, łączniki czy oprawy oświetleniowe. Również im stawia się dzisiaj szereg wymagań zarówno dotyczących parametrów elektrycznych, jak i coraz częściej po prostu estetycznych. Osprzęt elektryczny przybiera dzisiaj przeróżne formy i kolory. Może być wykonany z wysokogatunkowego, odpornego na ścieranie tworzywa, ale też ze szkła lub drewna, a wszystko to w wielu kolorach i w systemach ramek wielokrotnych.
pasek2

NASZA PROPOZYCJA
osprzetprzew1W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
kropek przewody elektryczne (zarówno te podstawowe, jak i specjalistyczne, np. odporne na promieniowanie UV i oleje)
kropek aparaturę modułową (w tym wysokiej klasy aparaty zabezpieczające i sterujące montowane na szynie TH35)
kropek rozdzielnice i puszki elektryczne (skrzynki natynkowe i podtynkowe na zabezpieczenia, liczniki i łączenia przewodów)
kropek osprzęt natynkowy i podtynkowy (gniazdka i łączniki elektryczne w wielu wykonaniach, w tym osprzęt o podwyższonym IP)
kropek oprawy oświetleniowe (świetlówkowe i żarowe oprawy kinkietowe, natynkowe, podtynkowe, o podwyższonym IP, a także oprawy rastrowe, halogenowe i LED)
kropek źródła światła (m.in. źródła żarowe, halogenowe, energooszczędne, LED oraz świetlówkowe).

Zapewniamy Państwu profesjonalny dobór rozwiązania możliwie najlepiej spełniającego Państwa potrzeby oraz służymy pomocą i poradą przy rozwiązywaniu problemów.

Wszelkie prawa zastrzeżone - P. W. Omega Bud - 2012