menunaglowek
Sklep pasek Ogrzewanie elektryczne pasek Wentylacja i rekuperacja pasek Przewody i maty grzejne pasek Odkurzacze centralne pasek Osprzęt elektryczny pasek O nas
menucien
zdjecie8 zdjecie5 zdjecie4 zdjecie7 zdjecie6 zdjecie9
kontakt
P. W. Omega Bud
ul. Strzelecka 24B
65-452 Zielona Góra
telephone tel. (68) 453 68 38
telephone kom. 602 690 718
mail
poniedziałek - piątek: 7:30 - 13:30


platnosci
Twoja przeglądarka nie obsługuje technologii Javascript.


menumapa
Kliknij, aby sprawdzić na mapie, gdzie się znajdujemy i jak do nas dotrzeć.

zdjecieWitaj na stronie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Omega Bud. Jesteśmy firmą działającą na terenie byłego województwa zielonogórskiego od przeszło piętnastu lat. Swoją siedzibę mamy w Zielonej Górze, jednak dzięki mobilności zdarzało się nam sięgać znacznie dalej, niż wskazywałyby na to granice miasta. Prowadzimy działalność zarówno handlową, jak i usługową. W naszym sklepie znajdziesz szeroki asortyment materiałów składających się m.in. na tak potrzebne w każdym domu instalacje, jak elektryczna czy wentylacyjna. Zakres naszej działalności obejmuje:
kropek instalacje elektryczne (kompletne - od zabezpieczeń i sterowania w rozdzielni, przez wszelkiego rodzaju przewody i materiały instalacyjne aż po włączniki i gniazdka na ścianach)
kropek instalacje wentylacyjne (w tym instalacje zbudowane w oparciu o rekuperatory, ale też te znacznie mniejsze, sprowadzające się np. do przebicia w ścianie i wentylatora wyciągowego w łazience)
kropek instalacje odkurzania centralnego (orurowanie wraz ze wszystkimi możliwymi kształtkami oraz odkurzacze centralne)
kropek instalacje grzewcze elektryczne klasyczne (oferujemy szeroki wybór grzejników konwekcyjnych, pieców akumulacyjnych oraz promienników podczerwieni)
kropek instalacje grzewcze elektryczne podłogowe (oparte na przewodach i matach grzejnych)
kropek instalacje przeciwoblodzeniowe (umożliwiające skuteczne zabezpieczenie m.in. rynien, dachów, schodów, ciągów pieszych i podjazdów)
kropek materiały oświetleniowe (m.in. oprawy oświetleniowe wpuszczane, natynkowe i źródła światła - żarowe, energooszczędne, LEDowe oraz świetlówki).
kropek elektryczne podgrzewacze wody (pojemnościowe i przepływowe oraz urządzenia oparte o pompy ciepła)
kropek systemy sterowania ogrzewaniem (sterowniki temperatury, sterowanie pogodowe, BMR).
pasek2

zdjecie2Jako firma zupełnie niewirtualna i posiadająca fizyczną siedzibę, dzięki powierzchni magazynowej, znaczną część produktów jesteśmy w stanie zaoferować "od ręki". Staramy się przy tym utrzymywać stałe ilości magazynowe większości proponowanych przez nas materiałów. Jeśli jednak zdarzy się sytuacja taka, że czegoś akurat nie posiadamy, to też nie jest to problem - realizujemy zamówienia, a czas oczekiwania rzadko kiedy przekracza 2-3 dni robocze. Pamiętaj, że zawsze możesz zadać nam pytanie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i równie wielu kontaktom handlowym, możemy zaoferować produkty m.in. takich firm, jak Berker, Ospel, Elektra, Stiebel Eltron, AEG, Adax, Elektrotermia, Eti Polam, VacuMaid, Sach, Elterm, Thermoval, Eureka, Dospel, Domus Vents, Atlantic, Centrum Klima, Venture Industries, Universal, Fuji Electric, Zibro, Philips, Osram, Kanlux, Brilum, BMR i wielu innych.
pasek2

zdjecie3Oprócz sprzedaży, wykonujemy również usługi. Każde kupione u nas urządzenie możesz nabyć z usługą montażu, jeśli tylko miejsce montażu mieści się w granicach byłego województwa zielonogórskiego. Zdarzało nam się naginać tą zasadę, więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami. Uprawnienia oraz przebyte szkolenia upoważniają nas do wykonywania instalacji, przeglądów oraz usług serwisowych produktów, które oferujemy.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe i objęte gwarancją. Gwarancją obejmujemy również wszystkie wykonywane przez nas usługi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zadzwoń do nas, wyślij maila lub odwiedź nas osobiście. U nas zawsze możesz liczyć na pomoc, a każdy problem traktujemy poważnie.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - P. W. Omega Bud - 2012